Ve čtvrtek 4. 6. zveme všechny naše budoucí prvňáčky na zkušební den ve škole. Děti stráví den částečně s prvňáčky, stanou se pozorovateli při vyučování a okouknou školní zvyklosti i prostředí. Pak si samy vyzkouší práci při vyučování, zažijí přestávku, společně si pohrajeme a něco se také naučíme. Pokud ještě nemáte aktovku, nic se neděje, sbalte batůžek a místo penálu dejte nějaké pastelky. Těšíme se na vás!