Divadlo v MŠ

Uzavření základní školy

Datum ukončení:
19.11.2021

Obec Rabštejnská Lhota jakožto zřizovatel školy na základě doporučení KHS rozhodla o uzavření základní školy od pondělí 15. 11. 2021 na jeden týden. Důvodem je karanténa nebo izolace více než 30% žáků a učitelů a provoz školy by tak představoval nepřiměřené epidemiologické riziko. Dvě třídy máme v karanténě a další žáky, kteří přišli do kontaktu s covid pozitivní osobou, bude informovat Krajská hygienická stanice Pardubického kraje. Pokud by vaše děti vykazovaly jakékoliv příznaky, kontaktujte, prosím, svého dětského lékaře. V případě potřeby OČR pro rodiče kontaktujte paní ředitelku. Po dobu uzavření školy se všechny třídy budou vzdělávat distančním způsobem, notebooky můžeme v případě potřeby žákům zapůjčit v pondělí odpoledne. Všechny bližší informace rodičům podají třídní učitelky, na které se neváhejte obrátit v případě jakýchkoliv nejasností.