Potvrzení o uzavření školy
Otevření školy
Testování žáků
Testování dětí

logoNaše škola je zapojena do výzvy EU peníze školám pod záštitou MŠMT, ESF v ČR, EU a OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. V minulých letech jsme zpracovali v rámci šablony III/2 180 digitálních učebních materiálů. Dále jsme zapojeni do projektu „Zvýšení a zlepšení kvality výuky na ZŠ a MŠ Rabštejnská Lhota“. První část projektu byla ukončena 28. 2. 2019, od 1. 3. 2019 do 28. 2. 2021 škola pokračovala v tomto projektu a zrealizovala Šablony II v MŠ, v ZŠ a ŠD. Od 1. 3. 2021 do 28. 2. 2023 navázaly Šablony III. V základní škole jsou nyní čerpány tyto šablony: Školní asistent – personální podpora ZŠ (48 šablon), Klub pro žáky ZŠ (2 šablony), Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem (4 šablony), Projektový den mimo školu (1šablona) a Projektový den ve výuce – povinná aktivita (1šablona). V mateřské škole čerpáme: Školní asistent – personální podpora MŠ (59 šablon) a Projektový den ve výuce – povinná aktivita (1šablona).