Divadlo v MŠ
Výlet do Ratibořic
Vystoupení ,,Rodáci"
Nocování ve škole

Získali jsme certifikát Rodiče vítáni a tím jsme se zařadili do sítí škol, které jsou otevřené veřejnosti, především rodičům. Dodržujeme pravidla komunikace, rodiče mohou po dohodě navštívit svoje dítě ve vyučování. Informace o dění ve škole jsou dostupné nejen na internetu. Rodiče kromě pravidelného slovního hodnocení mohou kontaktovat svou třídní učitelku a dohodnout si setkání, kde se dozvědí více o způsobu vzdělávání dětí. Řešení konfliktů a konfliktních situací se děje za účasti rodičů i dítěte. Více

informaci najdete na www.rodicevtani.cz.

Plakát šablony III.png

Naše škola je zapojena do výzvy EU peníze školám pod záštitou MŠMT, ESF v ČR, EU a OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. V minulých letech jsme zpracovali v rámci šablony III/2 180 digitálních učebních materiálů. Dále jsme zapojeni do projektu „Zvýšení a zlepšení kvality výuky na ZŠ a MŠ Rabštejnská Lhota“. První část projektu byla ukončena 28. 2. 2019, od 1. 3. 2019 do 28. 2. 2021 škola pokračovala v tomto projektu a zrealizovala Šablony II v MŠ, v ZŠ a ŠD. Od 1. 3. 2021 do 28. 2. 2023 navázaly Šablony III. V základní škole jsou nyní čerpány tyto šablony: Školní asistent – personální podpora ZŠ (48 šablon), Klub pro žáky ZŠ (2 šablony), Doučování žáků ZŠ ohrožených školním neúspěchem (4 šablony), Projektový den mimo školu (1šablona) a Projektový den ve výuce – povinná aktivita (1šablona). V mateřské škole čerpáme: Školní asistent – personální podpora MŠ (59 šablon) a Projektový den ve výuce – povinná aktivita (1šablona).

7. DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL - Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Od září Plakát doučování.png2022 probíhá v některých ročnících doučování žáků v návaznosti na distanční vzdělávání v minulých letech.