Projektový den v MŠ

Datum konání:
20.9.2014

Stojí za to přijít!

Velmi se těšíme, že nás navštíví všichni bývalí žáci a zaměstnanci naší školy, naši spoluobčané a prostě všichni, kdo mají zájem alespoň trochu nahlédnout do krásného školního prostředí a na chvíli se vrátit do školních let.

V sobotu 20. září 2014 od 10,00 hodin až do sedmé večerní hodiny bude škola otevřena pro veřejnost. Chystáme výstavy dětských prací z projektového vyučování, časopisů, fotografií a kronik nebo prezentace na interaktivních tabulích. Je na co se těšit, v jídelně bude nachystáno pro všechny drobné občerstvení (káva, zákusky...), žáci a děti naší školy vystoupí v Hostinci u Drobílků, kde bude také možné posezení s bývalými spolužáky. Souběžně bude také probíhat program pro děti v prostorách sportovního areálu obce a bude možné využít i školní zahradu pro rodiny s dětmi.Večer vyvrcholí taneční zábavou, kam jste všichni srdečně zváni!