Berušky
Jarní prázdniny
Divadlo
Projektový den

Získali jsme certifikát Rodiče vítáni a tím jsme se zařadili do sítí škol, které jsou otevřené veřejnosti, především rodičům. Dodržujeme pravidla komunikace, rodiče mohou po dohodě navštívit svoje dítě ve vyučování. Informace o dění ve škole jsou dostupné nejen na internetu. Rodiče kromě pravidelného slovního hodnocení mohou kontaktovat svou třídní učitelku a dohodnout si setkání, kde se dozvědí více o způsobu vzdělávání dětí. Řešení konfliktů a konfliktních situací se děje za účasti rodičů i dítěte. Více

informaci najdete na www.rodicevitani.cz.

Publicita na soc. síť_V02_OP JAK_ZS a MS Rabstejnska Lhota.jpg

Naše škola čerpá finanční prostředky z Evropských strukturálních fondů v rámci operačního programu Jan Amos Komenský prostřednictvím výzvy 02_22_002 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I. Cílem projektu je posílit kvalitní a dostupné vzdělávání a služby dětem a žákům ve škole. Z finančních prostředků v celkové výši 1 122 028,- Kč hradíme následující aktivity: Školní asistent MŠ, Odborně zaměřená tematická a komunitní setkávání v MŠ, Vzdělávání pracovníků ve vzdělávání ZŠ, Inovativní vzdělávání žáků v ZŠ, Odborně zaměřená tematická a komunitní setkávání v ZŠ, Vzdělávání pracovníků ve vzdělávání ŠD, Inovativní vzdělávání účastníků zájmového vzdělávání v ŠD. Název projektu: Šablony I - Moderní vzdělávání v ZŠ a MŠ Rabštejnská Lhota, registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_002/0002807, období realizace: 1. 1. 2023 – 31. 12. 2024.

Ovoce.pngVšichni žáci naší školy dostávají jednou měsíčně o velké přestávce státem dotovanou porci ovoce, ovocné šťávy (např. Kubík) nebo zeleniny. Jedná se o projekt Evropské unie, jehož základním cílem je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě. Dodavatelem produktů na naši školu je Bovys s.r.o. a pro žáky jsou zcela zdarma.