Naše škola je zapojena do výzvy EU peníze školám pod záštitou MŠMT, ESF v ČR, EU a OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Zpracovali jsme v rámci šablony III/2 180 DUMů pro 1. - 5. ročník z ČJ, M, Prv, Vl, a AJ. Všechny materiály jsou k dispozici v elektronické podobě ve škole a jsou využívány ve výuce.

Recyklohraní je dlouhodobý projekt, který v sobě spojuje vzdělávací program a soutěže se zaměřením na třídění odpadu. Třídíme elektrozařízení, baterie, plasty a papír.

Všichni žáci naší školy dostávají pravidelně každý týden o velké přestávce státem dotovanou porci ovoce, ovocné šťávy (např. Kubík) nebo zeleniny.

Naše škola poskytuje svým žákům mléčné výrobky podporované Evropskou unií v rámci programu Mléko pro evropské školy.