Zápis do MŠ

Datum ukončení:
14.6.2024

To teda bude cirkus!

V červnu škola v Rabštejnské Lhotě šoupne všechny své žáky na týden do cirkusu. Pravý cirkusový stan bude stát přímo na hřišti u obecního úřadu.

V pondělí děti uvidí profesionální představení, od úterý se z nich stanou cirkusáci a ve čtvrtek večer už budou mít vlastní show. Vystupovat budou žongléři, tanečnice s šátky, fakíři, akrobati, chodci na laně a další. Každý si může najít, co ho zajímá a baví včetně kostýmů i make-upu. Naše hvězdy zazáří v představení ve světlech ramp cirkusového šapitó.

Zveme nejen naše současné školáky, ale i ty bývalé - druhostupňáky a středoškoláky. Přijďte zpátky mezi nás, podpořte své sourozence a zavzpomínejte na staré dobré časy ve lhotecké škole. Potkejte se se svými prvními spolužáky, zkontaktujte se už teď a naplánujte boží týden ve Lhotě. Bude vás to stát rovných 150,- za celých 5 dní. Zajistíme vám omluvenku i s razítkem do vaší školy, ale povolení musí dát hlavně vaši rodiče. Tak se ozvěte, jestli do toho s námi jdete!